O nás

WatchSystem

cWatch – Moderný a výkonný video managment software.

WatchSystem

Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Počas prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem.

 

WatchSystem je jedna z prvých softvérových značiek zameraná na spracovanie videa z IP kamier. Združuje tradičné programové verzie pod názvom cWatch, ktoré sú výnimočné svojou robustnosťou, intuitívnym ovládaním a individuálnymi možnosťami nastavenia funkcií pre konkrétny segment trhu.

 

Hlavným znakom WatchSystemu je flexibilita vývojového tímu a s tým súvisiace možnosti programovania špeciálnych verzií softvéru, vytvorených na základe individuálnych požiadaviek investora. Ako príklad uvádzame upravenú verziu systému (cWatch Car) programovanú pre 750 vozidiel MVSR za účelom monitorovania dopravných priestupkov.

 

V súčasnosti sme popredným poskytovateľom riešení pre správu a manažment videa (VMS) v oblasti IP security v regióne, rôzne verzie softvéru cWatch majú viac ako 4.000 serverových inštalácií na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Českej Republike, Srbsku alebo Ukrajine.

watchsystem budova
4237

Serverových inštalácií

46920

Kamerových licencií

2762

Spokojných zákazníkov

20r.

Pôsobenie na trhu

Náš tím

Prostredníctvom nášho profesionálneho tímu Vám ochotne pomôžeme s prípravou Vášho projektu.

Ivan Bodda

Ivan Boďa

Zakladateľ a riaditeľ spoločnosti
Slavomír Bolha

Slavomír Bolha

Obchodný riaditeľ
Pavol Tomáš

Pavol Tomáš

Obchodník
Martin Prokša

Martin Prokša

Vývoj softvéru
Michal Kišš

Michal Kišš

Technický manažér

Výrobcovia / Klienti