cWatch CityCam_ Pozerať sa je zábava

cWatch citycam

cWatch CityCam_ Pozerať sa je zábava

Živé panorámy známe z verejnoprávnej televízie sú synonymom nudy. Ako dlho ste sa na ne vydržali pozerať? Dnes by každý prepol do troch sekúnd. Od našich záberov nechce odísť nikto. Dizajnéri web stránok vedia, že na zaujatie návštevníka majú presne 7 sekúnd. Nudný pohľad na lyžiarske stredisko, kúpalisko alebo festivalový areál dnes dokáže ponúknuť každý. Užívateľ sa pozrie ako to tam vyzerá a odíde už v polovici tohto času. Rovnako rýchlo ako kedysi prepol zo živej panorámy.

Našim riešením je implementovať projekt na mieru. Podľa požiadaviek klienta a na základe našich skúseností prispôsobíme cWatch citycam konkrétnemu projektu. K úspechu prispieva aj responzívny dizajn portálu, ktorý musí byť v dobe čoraz častejšieho prístupu na internet z mobilných zariadení samozrejmosťou.

Na toto všetko nám stačí len existujúci kamerový systém a pár dobrých nápadov – bez veľkej finančnej investície zo strany klienta. Kamery však dokážeme zabezpečiť aj sami. Príkladom je Bratislava, kde funguje náš koncept takmer troch desiatok pohľadov na zaujímavé časti mesta. Starajú sa o ne iba tri kamery so šikovne nastavenou trajektóriou. Za minimálne náklady pokrývajú rozsiahly priestor.


No Comments

Post A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.